Charmed Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Charmed Magic

Forever Charmed
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Alyssa Milano

Go down 
+7
diditooo8
~Charmed~
charmed
Prue Haliwell
Prudence_Halliwell
phoebe
Fibby
11 posters
АвторСъобщение
Fibby
Админче
Админче
Fibby


Брой мнения : 40
Age : 29
Registration date : 06.10.2007

Alyssa Milano Empty
ПисанеЗаглавие: Alyssa Milano   Alyssa Milano Icon_minitimeНед Окт 07 2007, 00:48

Alyssa Milano 955589080_small
Фийби (Alyssa Milano) е най-малката сестра. Тя е спонтанна, енергична млада жена. Нейната сила е Видения. С нея тя може да вижда в миналото и бъдещето. По-късно добива силата на Левитацията, която се комбинира с нейните бойни изкуства. Фийби е голяма романтичка и става преуспяващ любовен съветник във вестник. Най-дългата й връзка е за повече от година и е с Кол Търнър, и с Кооп. Фийби и Кооп се женят през 2006, и в последствие имат три момичета. Тя продължава да работи в Бей Мирър и пише книга за откриването на любовта.
Върнете се в началото Go down
http://fibby-forevercharmed.blogspot.com/
phoebe
Чародейка
phoebe


Брой мнения : 7
Registration date : 22.10.2007

Alyssa Milano Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alyssa Milano   Alyssa Milano Icon_minitimeВто Окт 23 2007, 10:02

Това е любимият ми сериал.Фийби е любимката ми Very Happy .Много ме кефи Wink .
Върнете се в началото Go down
Fibby
Админче
Админче
Fibby


Брой мнения : 40
Age : 29
Registration date : 06.10.2007

Alyssa Milano Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alyssa Milano   Alyssa Milano Icon_minitimeСъб Окт 27 2007, 04:32

Върнете се в началото Go down
http://fibby-forevercharmed.blogspot.com/
phoebe
Чародейка
phoebe


Брой мнения : 7
Registration date : 22.10.2007

Alyssa Milano Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alyssa Milano   Alyssa Milano Icon_minitimeСъб Ное 10 2007, 14:13

Много хубаво клипче.Фийби и Коул са съвършенната двойка.Wink
Върнете се в началото Go down
Prudence_Halliwell

Prudence_Halliwell


Брой мнения : 9
Age : 34
Registration date : 26.11.2007

Alyssa Milano Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alyssa Milano   Alyssa Milano Icon_minitimeПон Ное 26 2007, 20:17

Да алиса е хубава и е сладка .Нещтото което ми харесва в нея е винаги това че винаги в каквато и да е ситуация пуска по някоя друга смешна реплика или забавна муцка Very Happy Suspect cheers king
Върнете се в началото Go down
Prue Haliwell
Чародейка
Prue Haliwell


Брой мнения : 9
Age : 33
Registration date : 18.12.2007

Alyssa Milano Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alyssa Milano   Alyssa Milano Icon_minitimeСря Дек 19 2007, 21:41

Алиса Милано:Ами като съдя по Фийби ми изглежда добър човек.
Винаги е забано във сериите със нея, ето една шега която каза веднъж"Днес по канала на Фийби даваха"-тази реплика ми се запамети.Знам още но сега казвам само тази.
Върнете се в началото Go down
charmed
Вещер - Уайтлайтър
charmed


Брой мнения : 10
Registration date : 22.12.2007

Alyssa Milano Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alyssa Milano   Alyssa Milano Icon_minitimeСъб Дек 22 2007, 23:42

Винаги съм я обожавала...съвкупност от красота,интелигентност и доброта...Една истинска Halliwell. Фийбс е невероятна..много я обичам!
Върнете се в началото Go down
~Charmed~
Чародейка
~Charmed~


Брой мнения : 9
Age : 32
Registration date : 03.02.2008

Alyssa Milano Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alyssa Milano   Alyssa Milano Icon_minitimeНед Фев 03 2008, 22:59

Мнодо сладка, забавна, умна и чаровна. Изключително красива и сексапилна, иска ми се да изглеждам като нея. Чудесна е!
Върнете се в началото Go down
phoebe
Чародейка
phoebe


Брой мнения : 7
Registration date : 22.10.2007

Alyssa Milano Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alyssa Milano   Alyssa Milano Icon_minitimeСъб Фев 09 2008, 20:19

~Charmed~ написа:
Мнодо сладка, забавна, умна и чаровна. Изключително красива и сексапилна, иска ми се да изглеждам като нея. Чудесна е!
И нa мен. Тя е идеална. I love you Много си я обичкам. I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Върнете се в началото Go down
diditooo8
Чародейка
diditooo8


Брой мнения : 6
Age : 29
Registration date : 01.09.2008

Alyssa Milano Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alyssa Milano   Alyssa Milano Icon_minitimeПон Сеп 01 2008, 17:24

Понякога Фийби ме убива с нейните физиономии и реплики, но не ми харесва чак толкова много Embarassed
Върнете се в началото Go down
Holly Fan
Чародейка
Holly Fan


Брой мнения : 29
Age : 30
Registration date : 10.02.2009

Alyssa Milano Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alyssa Milano   Alyssa Milano Icon_minitimeВто Фев 10 2009, 23:28

diditooo8 написа:
Понякога Фийби ме убива с нейните физиономии и реплики, но не ми харесва чак толкова много Embarassed

Да и аз съм така Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Върнете се в началото Go down
phoebe_17

phoebe_17


Брой мнения : 3
Registration date : 10.03.2009

Alyssa Milano Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alyssa Milano   Alyssa Milano Icon_minitimeВто Мар 10 2009, 20:54

Фибс е ацки сладка...Алиса е много красива...но някъде четох,че напоследък не и вървяло в любовта...
Върнете се в началото Go down
Алиса Милано
Чародейка
Алиса Милано


Брой мнения : 7
Registration date : 02.08.2009

Alyssa Milano Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alyssa Milano   Alyssa Milano Icon_minitimeНед Авг 02 2009, 15:58

Алиса е страхотна lol! Тя ми е любимата актриса и самата героиня е прекрасна! Фийби е номер 1 geek
Върнете се в началото Go down
Роуз МаКгоуън
Вещер - Уайтлайтър
Роуз МаКгоуън


Брой мнения : 9
Age : 29
Registration date : 16.08.2009

Alyssa Milano Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alyssa Milano   Alyssa Milano Icon_minitimeНед Авг 16 2009, 23:33

Алиса е невероятна,след Роуз тя ми е любима,даже почти наравно с нея I love you
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Alyssa Milano Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alyssa Milano   Alyssa Milano Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Alyssa Milano
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Charmed Magic :: Начало :: Чародейките-
Идете на: